News

Resident Evil 3 otrzyma demo w przyszłym tygodniu? Znany informator potwierdza

Takowych ostatnio niedostatek, więc każda wersja demonstracyjna powinno graczy cieszyć.

Capcom w ostatnich latach nie próżnuje i konsekwentnie realizuje swój plan odświeżania starych marek. Największy sukces jak dotąd odniósł remake Resident Evil 2, jaki został doceniony przez wielu graczy i ekspertów na całym świecie, stając się jedną z najlepszych produkcji roku. Wysoki wynik sprzedażowy produkcji skłonił firmę do stworzenia remake'u kolejnego tytułu z serii — Resident Evil 3, o którego istnieniu dowiedzieliśmy się zaledwie kilka miesięcy temu —  Remake Resident Evil 3 potwierdzony. Gra zadebiutuje w przyszłym roku.

Fani, bacząc na jakość remake'u Resident Evil 2 nie powinni mieć powodów do obaw co do klasy przygotowywanej produkcji, a i wiele wskazuje na to, że przed samą premierą będą ją mogli jeszcze przetestować. Jeden ze znanych w branży informatorów — Aesthetic Gamer stwierdził na Twitterze, iż demo rzeczonego tytułu ukaże się już w najbliższy piątek, 20 marca.

Mężczyzna wsławił się już kilkoma trafnymi przewidywaniami, toteż do jego deklaracji powinniśmy podejść mniej krytycznie niż do, chociażby znanego z mijania się z prawdą Tiduxa.

Warto wspomnieć, iż demo poprzedniej odświeżonej części gry tj. Resident Evil 2 posiadało spore nawet jak na tego typu wersje ograniczenia. Fani prowadzić zabawę mogli przez jedynie 30 minut, a produkcję ukończyć jedynie jeden raz. Co bardziej zaradni gracze szybko znaleźli jednak obejście tego problemu, grę uruchamiając po prostu z innego konta na konsoli.

Czy na podobnych ograniczenia zdecyduje się producent w przypadku dema Resident Evil 3, nie wiemy. Na potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji pozostaje nam czekać do 20 marca, kiedy to wersja demonstracyjna tytułu miałaby zostać ujawniona.

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia 2020 roku na PS4 , Xbox One oraz PC. Klienci, jacy złożą preorder, mogą liczyć na dodatek w postaci pakietu klasycznych strojów dla bohaterów gry.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Control: The Foundation z nowym trailerem i datą premiery

arrow-right
arrow-right

Czy Activision robi dwie nowe gry z Crashem Bandicootem?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: