News

Harvest Moon Tavern kończy 16 lat!

Strona od której zaczęła się moja przygoda z programowaniem nieuchronnie zbliża się do pełnoletności.

14 czerwca 2003 roku, dokładnie wtedy wystartowałem ze swoją pierwszą stroną internetową - dzisiejszym https://hmt.pl , stroną z opisami do gier z serii Harvest Moon. O tym, jak dawno temu to było niech świadczy, że strony internetowe ze standardem HTML pojawiły się 12 lat wcześniej. Można więc powiedzieć, że jestem na rynku grubo ponad połowę istnienia stron internetowych.

Strona ps-plus.pl na której teraz jesteście powstała dzięki wiedzy którą wyciągnąłem tworząc hmt.pl - zresztą, wiedza którą tam nabyłem pozwoliła mi podjąć pracę zawodową jako programista. W najbliższą środę minie zresztą 6 lat od kiedy istnieje właśnie ps-plus.pl - które z początku powstało jako moja prywatna baza z listą gier w PS+, żeby pamiętać co ograć. Dzięki wam strona się rozrosła i mogę już śmiało poinformować, że to nie koniec!!!

Już tego lata, przygotowałem dla was dwie nowości:
- po pierwsze (o czym pisałem), pojawi się podstrona na której będzie można sprawdzić ceny gier i promocje na wszystkie 3 konsole, w przeszło 50 sklepach internetowych w Polsce i za granicą! Ceny będą uwzględniać koszta wysyłki, żeby było łatwiej znaleźć "prawdziwą" okazję.
- po drugie, nastąpi przebrandowanie strony. Oczywiście lista gier w PS+ nadal zostanie pod adresem który już dobrze znacie, ale newsy dotyczące gier i inne konsolowe artykuły będą teraz przenosić do strony gameonly.pl - którą właśnie kończę przejmować i mam zamiar przywrócić do życia. Mam więc nadzieję, że będziecie odwiedzać stronę jeszcze częściej, bowiem powiększy się ekipa redakcyjna a także pojawi forum.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

Michael Pachter przewiduje cenę PlayStation 5 i Xbox Scarlett

arrow-right
arrow-right

Trine 4 będzie klasyczną platformówką. Sprawdź gameplay

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: