News

No Man's Sky: Origins - jeszcze więcej losowości i znów za darmo

Podczas gdy inni dawno by już zapomnieli, Hello Games czwarty rok aktualizuje swoją grę.

No Man's Sky być może chce pobić jakiś rekord największej ilości darmowych aktualizacji. Wydana cztery lata temu gra, chociaż początkowo niekoniecznie prezentowała to co zapowiadali twórcy, szybkimi i częstymi patchami wyszła jakoś na prostą. Twórcy jednak na tym nie poprzestali i po ugaszeniu pożaru co kilka miesięcy wrzucają jakiś dodatek, a każdy dostępny jest bez opłat - jako patch a nie DLC.

Dziś pojawiła się dwunasta aktualizacja nazwana No Man’s Sky: Origins. Jej głównym założeniem jest urozmaicenie dostępnego w grze wszechświata - od teraz każda nowa planeta będzie miała dodatkową paletę opcji które mogą się na niej pojawić: nowa roślinność (lub jej totalny brak), bardziej różnorodna paleta kolorów, nowe efekty pogodowe i atmosferyczne, ciekawsze rzeźby terenu a nawet wulkany. Pojawią się też nowe rodzaje obcych form życia i kosmitów (w tym takie żyjące/ryjące pod ziemią), a nawet roboty, do tego te bardziej inteligentne formy mogą zostawiać po sobie wielkie cytadele. Zmieniono nawet interfejs użytkownika - podobno jest nieco wygodniejszy, chociaż ze screenów wygląda to raczej na odświeżenie niż gwałtowną zmianę.

Więcej na oficjalnej stronie aktualizacji https://www.nomanssky.com/origins-update/ , a poniżej znajdziecie trailer aktualizacji 3.0:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PS5 pozwoli pobierać tylko te fragmenty gry które potrzebujemy

arrow-right
arrow-right

Popularne w Japonii - nowe promocje w PS Store

Komentarze
...
5.173.***.*** • #1
Raito
1357 dni temu

Cholera ta gra wyrasta na jakiś projekt maniakalnego twórcy wszelkiej dowolności w grach. Naprawdę szanuję postawę developerów. Mieli bardzo pod górkę, ale nadal usprawniają i co najważniejsze dodają nowe rzeczy za free. Niepojęte w dzisiejszych czasach. Nieraz chciałem zakupić, ale zawsze coś odciąga od tej kosmicznej przygody.

odpowiedz
...
109.207.***.*** • #2
[~zmoderowano]
1175 dni temu

Ta opinia została zablokowana przez moderatora.

odpowiedz
...
109.207.***.*** • #3
[~zmoderowano]
1175 dni temu

Ta opinia została zablokowana przez moderatora.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: