News

No Man's Sky z kolejną aktualizacją. Przygarnij kosmitę

Ktoś tu chyba chce wygrać konkurs na najdłużej wydawane darmowe dodatki do gry...

Hello Games nieco zaskoczyło i zapowiedziało kolejną już aktualizację do swojego hitu - No Man's Sky. Będzie to już osiemnasta darmowa aktualizacja do gry (wliczając w to wersję 3.10, wprowadzającą ulepszoną grafikę na PlayStation 5 i Xbox Series X).

Dzięki aktualizacji 3.20 pod nazwą Companions dostaniemy możliwość przygarnięcia pod swoje skrzydła niektórych stworków, spośród tysięcy losowo generowanych na kolejnych planetach. Nasz towarzysz, chowaniec, zwierzak, pupil czy jak go tam nazwiemy nie będzie pełnił jednak funkcji jedynie ozdobnej - będzie nam pomagał w skanowaniu, wydobywaniu zasobów czy ostrzeże przed niebezpieczeństwem. Gra stanie się więc nieco łatwiejsza a jej tempo powinno wzrosnąć. Oczywiście pod warunkiem, że nie stracimy czasu na hodowli i rozmnażaniu naszego towarzysza, bo i taka opcja ma się pojawić - a razem możemy posiadać do sześciu wychowanków. Stworki będzie też można ubierać w przygotowane dla nich nowe przedmioty.

Gra dostała też dziesiątki mniejszych zmian i poprawek, o których można przeczytać na oficjalnej stronie: https://www.nomanssky.com/companions-update .

Aktualizacja powinna być już dostępna na wszystkich platformach, na których gra wyszła.

Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Legend of Mana wróci na Switcha i PS4

arrow-right
arrow-right

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town na ostatniej prostej

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: