News

Nowy dodatek do No Man's Sky spodoba się fanom Dead Space i Aliena

Przyzwyczailiście się do kolorowych i jaskrawych powierzchni planet w grze? Czas na zmiany.

No Man's Sky mimo niemal czterech lat na karku znów dostanie aktualizację. Po wprowadzeniu w ostatnich miesiącach crossplayu, czy wprowadzeniu Exo Mechów, teraz czeka nas kolejna niespodzianka.

Twórcy postanowili rozrzucić po galaktyce opuszczone statki kosmiczne, które oczywiście również będą generowane proceduralnie. Na ich pokładach będzie można znaleźć ulepszenia do naszych pojazdów, o ile nic po drodze nam w tym nie przeszkodzi...

Dodatek klimatem przywodzi na myśl nie tylko grę Dead Space, ale też kultowe filmy z poprzedniego wieku traktujące o kosmosie, jak Odyseja Kosmiczna czy Alien. Ewidentnie będą to najazdy podczas których coś niezbyt sympatycznego będzie się na nas czaiło w ukryciu i nie wiadomo kiedy dorwie się do naszego bohatera. Jeśli więc uważaliście że NMS jest słodką i kolorową grą, to ta aktualizacja na pewno to zmieni.

Ekipa zapewnia, że nie jest to ostatnia aktualizacja w tym roku, a tymczasem zmiany w aktualizacji 2.6 nazwanej Desolation która powinna być już dostępna obejrzycie poniżej.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft wstrzymał produkcję Xboxa One X i Xboxa One S All Digital

arrow-right
arrow-right

PES 2021 dostanie mniej zawartości, więc będzie tańszy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: