Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nowy zwiastun Ghost of Tsushima. Nadciąga burza

Tytuł trailera zbieżny z pogodą za oknem, ale niech was to nie zrazi...

Premiera The Last of Us 2 za nami, gracze którzy kupili grę na premierę mają już historię za sobą (polecam naszą recenzję -  Recenzja: The Last of Us Part II), czas więc na promocję kolejnej gry i ostatniego już exa Sony na tej generacji.

Do wydania Ghost of Tsushima zostało już raptem 18 dni (17 lipca 2020), więc Sony będzie nas teraz co rusz karmić fragmentami tej gry, abyśmy nie zapomnieli o tej premierze. Po tym, jak przygoda Joela i Ellie nie do końca spełniła nadzieje graczy (głównie fabularnie), to właśnie osadzony w Japonii tytuł może się okazać "ostatnim z nich" tej generacji, zwłaszcza po tym, gdy Cyberpunka przeniesiono już na datę po premierze next-genów.

Warto dodać, że w polskiej wersji w grze używana będzie nazwa Cuszima a nie Tsushima, gdyż tytułowa wyspa istnieje naprawdę i leży między Japonią i Koreą (Południową) i od dawna ma swojską nazwę, więc tłumacze po nią chętnie sięgnęli.

Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wymyślić nową ścieżkę – ścieżkę Ducha – i wziąć udział w niestandardowej walce o wyzwolenie wyspy Cuszima.

Muszę powiedzieć, że materiał filmowy robi niesamowity klimat i aż szkoda, że nie jest to faktyczny gameplay a pięknie wygenerowane scenki. Muzyka jednak nawet w docelowej grze będzie tak samo powodować ciary na plecach, a sam gameplay zapewne zobaczymy w ciągu kilku dni.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 27 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Cowcotland twierdzi, że zna już ceny PlayStation 5

arrow-right
arrow-right

Tokyo Games Show 2020 jednak nie odwołane

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: