Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Producent God of War wysyła tajemniczy tweet. Gracze zastanawiają się nad znaczeniem wiadomości

Czy post może być związany z zapowiedzią nowego IP?

Cory Barlog — producent wielokrotnie nagradzanego hitu na PS4 God of War wsławił się ostatnio w internecie wypowiedzią, w jakiej ciepło wypowiadał się o ewentualnej wersji PC ekskluzywnej dla PlayStation produkcji. Teraz dyrektor kreatywny studia Sony Santa Monica ponownie pojawił się na ustach wielu użytkownikach Twittera, za sprawą tajemniczej wiadomości, jaką zamieścił w serwisie zaledwie cztery godziny temu.

Opublikowany post zawiera zaledwie kilka znaków i frazę „End of Transmission”. Można by więc pomyśleć, iż wiadomość jest jakąś niespecjalnie interesującą zagadką dla największych fanów, gdyby nie fakt, iż wraz z postem Cory Barlog zmienił również swój twitterowy awatar, jaki przedstawia teraz sondę kosmiczną, a także profilowy banner, wypełniony teraz zdjęciami przestrzeni kosmicznej z widocznymi gwiazdami. Zniknęła nawet informacja o pracy w wewnętrznym studiu Sony zastąpiona teraz przez tajemniczy szyfr „..... ..... .... ... .. .”.

Teorii co wiadomość ta może oznaczać dla graczy jest naprawdę wiele. Jedni uważają, iż może ona mieć związek z przyszłoroczną premierą PlayStation 5, inni spekulują o możliwym DLC do God of War, a jeszcze inni zastanawiają się nad możliwą zapowiedzią nowego IP.

Pracownik do tej pory nie wyjaśnił, co tajemniczy wpis na jego koncie ma oznaczać i nie ma w tym nic dziwnego. Całe wydarzenie jest zapewne skrupulatnie zaplanowaną akcją marketingową, która ma zwrócić uwagę ewentualnych klientów i zainteresować ich marką. Fakt, iż Cory nie ujawnił przy tym niemal żadnych wskazówek, niezwykle utrudnia zainteresowanym rozwikłanie zagadki, lecz tak jak w przypadku podobnych akcji konkurencji można przypuszczać, iż zastosowany przez producenta „kod” zostanie przez wytrwałych fanów niebawem złamany. Podobne kampanie były już prowadzone przez między innymi rodzimy CD Projekt i okazały się wielkim sukcesem uzyskując ogromny rozgłos w krótkim czasie.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 34 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Chińczycy wprowadzają drastyczne ograniczenia dotyczące gier online dla nieletnich

arrow-right
arrow-right

Herman Hulst nowym szefem Sony Worldwide Studios

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.