News

Ratchet z nowym trailerem. Będzie też na State of Play

Co to jest za gra! Ależ będzie sztos!

Niespodziewanie Sony i Insomniac zaprezentowali dziś nowy trailer z Ratchet & Clank: RIft Apart i muszę przyznać, że jest tak przepełniony akcją, że te półtorej minuty trzeba obejrzeć przynajmniej dwa razy aby to ogarnąć.

Na trailerze poznajemy Rivet, żeńskiego Lombaxa z alternatywnego wymiaru, do którego trafiają Ratchet, Clank... i Dr. Nefarious. Tak, stary dobry znajomy też wraca. Riviet razem z Clankiem, a Ratchet osobno będą więc próbowali go powstrzymać, bo jego działania tym razem wpłyną nie na jedną, a na dwie alternatywne galaktyki na raz. Wygląda też, że jest szansa na powrót paru znanych miejscówek z Ratchet & Clank z 2016 i 2002 roku (jeśli dobrze widziałem, był to garaż przy którym zaczęła się cała saga), a twórcy zapowiedzieli też Sargasso i Torren IV - chociaż zapewne w alternatywnej rzeczywistości i z pewnymi zmianami.

Mnie trailer wgniótł w fotel i oby nie była to gra na 4-5 godzin, a przynajmniej na 10 i będę bardziej niż usatysfakcjonowany (wycalakowanie zajmie pewnie 2-3 razy tyle).

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że kolejny materiał (może tym razem czysty gameplay?) zostanie pokazany w trakcie State of Play już w ten czwartek, o 23:00.

Premiera gry 11 czerwca. Zapnijcie pasy i oglądajcie trailer:

State of Play będzie można zobaczyć tutaj:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jest pierwszy gameplay z Wiedźmin: Stary Świat

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077 ze słabą sprzedażą, akcje CDP lecą w dół

Komentarze
...
5.173.***.*** • #1
Raito
1148 dni temu

Cudownie to wygląda - Insomniac w szczytowej formie! Ehh wiele bym dał za kolejne Resistance...

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: