News

Rozpoczyna się darmowy weekend z Borderlands 3 na konsolach

Niestety pecetowcy podobnej atrakcji na razie nie otrzymają.

Trzecia część serii Borderlands osiągnęła tradycyjny już dla pozostałych odsłon cyklu wysoki wynik sprzedażowy. Większość zainteresowanych graczy zdążyła się już w produkcie Gearbox Software od wrześniowej premiery zanurzyć, teraz producent ma zamiar przekonać tych mniej zdecydowanych.

Za sprawą darmowego weekendu na obu stacjonarnych konsolach obecnej generacji będziemy mieli szansę Borderlands 3 przetestować. Akcja trwa od dziś, aż do końca niedzieli, toteż czasu na radosną eliminację przeciwników przy akompaniamencie zwariowanego humoru jest jeszcze całkiem sporo. W celu rozpoczęcia zabawy wystarczy udać się do PS Store lub Microsoft Store i (chwilowo) bezpłatną wersję gry dodać do konta.


Naturalnie jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji tytułu, to cały wasz progres wraz z ekwipunkiem i umiejętnościami zostanie z darmowej wersji gry bezpiecznie przeniesiony, toteż o ponowne ogrywanie początkowych misji martwić się nie trzeba. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż do końca dnia w sklepach Sony i Microsoft obowiązuje na Borderlands 3 zniżka wielkości kolejno 44 i 40 procent co ustanawia cenę finalną produktu na około 170 złotych.

Niestety zainteresowani preferujący pecety na podobną akcję nie mogą na razie liczyć, gdyż producent na ten temat po prostu milczy. Wielu graczy spekuluje, iż może mieć to związek z ekskluzywnością gry na Epic Games Store i umową, jaką oba podmioty pomiędzy sobą zawarły.

Borderlands 3 to zwariowana strzelanina, gdzie gracze wcielając się w najemników zwanych Vault Hunters muszą stawić czoła niebezpiecznej sekcie Cult of the Vault. Tradycyjnie dla serii główną oś tytułu stanowi kooperacja możliwa aż z 4 osobami, gdzie przemierzając rozległe mapy, wykonujemy humorystyczne zadania i wdajemy się w brutalne walki z przeciwnikami w niegościnnym świecie gry. Okraszona sporą dawką RPG-a formuła rozwoju postaci pozwala na setki kombinacji, a wybór tej odpowiedniej z pewnością spędzi sen z powiek graczom na wiele godzin. Przeznaczony tylko dla dorosłych tytuł obfituje ponadto w naprawdę zwariowane rozwiązania, przez które niejednokrotnie złapiemy się za głowę odkrywając jak szalone pomysły twórcy zdecydowali wcielić się do gry.

Gra zadebiutowała 13 września 2019 roku na wiodących platformach tj. PS4, Xbox One oraz PC. Niestety wydawca tak jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu poskąpił polskiej lokalizacji, która mimo wyraźnych próśb jest w najnowszej części wciąż nieobecna.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 2 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Promocje na Black Friday w PS Store

arrow-right
arrow-right

Half-life: Alyx nadchodzi. Valve zaprezentowało grę tylko na VR

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: