News

Zapowiedziano trzecie DLC do Borderlands 3

Jesteście gotowi na Dziki Zachód ?

Gearbox nie próżnuje w rozwijaniu swojej ostatniej produkcji, Borderlands 3. Tytuł dostał do tej pory dwa duże fabularne dodatki i szereg aktualizacji zawierających nową zawartość do gry. Na tym wsparcie się nie kończy.

Deweloper ujawnił trzecie rozszerzenie fabularne pt ,,Bounty of Blood: A Fistful of Redemption", które zostanie utrzymane w klimacie westernu. Akcja DLC będzie osadzona na pustynnej planecie Gehenna, a konkretnie w terroryzowanym przez gang Devil Riders miasteczku Vestige. Mają się również pojawić nowe bronie, pojazdy, postacie, przedmioty, skórki oraz kampania skupiająca się na zemście. Warto dodać, że nasze działania mają wpływać na miasto i życie mieszkańców. Niektóre sklepy będą otwarte, inne zamknięte, a w kinach będą puszczane różne filmy. Trzeci dodatek pojawi się cyfrowo 25 czerwca tego roku.

Przed nim gracze dostaną darmową aktualizację, która wprowadzi wyzwanie dla wysokopoziomowych graczy o nazwie ,,Takedown of the Guardian Breach". W nim mamy mierzyć się falami przeciwników i minibossów, za które będziemy otrzymywać nowe nagrody. Wydarzenie rozpocznie się 4 czerwca i ma charakteryzować się wysokim poziomem trudności.

Borderlands 3 wydano 13 września 2019 roku na konsolach PS4, XONE i PC na platformie Epic Games Store, natomiast wersja na Steam zadebiutowała 13 marca tego roku. Gra została przyjęta pozytywnie przez krytyków i graczy oraz sprzedała się w ilości 10 milionów sztuk.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

State of Play z The Last of Us Part II już w tę środę

arrow-right
arrow-right

Wyciekł kod źródłowy systemu pierwszego Xboxa. Microsoft prowadzi dochodzenie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: