News

Sony ujawnia limitowaną edycję PS4 Pro inspirowaną Death Stranding

Specjalne wydanie konsoli mocno nahajpowanej produkcji z pewnością znajdzie wielu amatorów.

Premiera Death Stranding, mocno wyczekiwanego hitu od znanego twórcy — Hideo Kojimy zbliża się wielkimi krokami. Tytuł ma zadebiutować już 8 listopada więc Japończycy, korzystając z czasu, jaki pozostał przed premierą produkcji, postanowili skorzystać z okazji i wydać specjalną, limitowaną edycję PlayStation 4 Pro inspirowaną twórczością Kojimy.

Podstawę dla limitowanego wydania stanowi biała wersja kolorystyczna konsoli. Na jej górnej części namalowano czarne ślady odciśniętych dłoni, motyw często powtarzający się w materiałach związanych z grą. Oprócz tego zdecydowano się także na przemalowanie środkowej części, składającej się z trzech warstw konsoli na czarny kolor oraz dodanie kontrastującego, złotego napisu z tytułem produkcji.

Naturalnie dla wersji specjalnych konsoli możemy także liczyć na unikalny kontroler. Ten, wykonany z użyciem złotego, lekko prześwitującego tworzywa prezentuje się całkowicie odmiennie od reszty zestawu, idealnie komponując się z czarno białymi wstawkami na konsoli.

Galeria

Sprzęt trafi do sprzedaży 8 listopada, czyli dokładnie w ten sam dzień, kiedy zadebiutuje również sama gra. W pakiecie oprócz standardowych elementów znajdzie się także pudełkowa edycja Death Stranding. Nie ujawniono natomiast przypuszczalnej ceny zestawu, choć można przypuszczać, iż z racji popularności tytułu, nie będzie ona niska.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Death Stranding w złocie. Funkcje online w grze bez PS+

arrow-right
arrow-right

Sid Meier's Civilization VI trafi w końcu na PS4 i Xbox One

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: