News

Ponad pół godziny nowego gameplay'u z The Outer Worlds

Niestety po japońsku, co jednak najbardziej zogarzałych fanów produkcji nie powinno odstraszyć

Obsidian Entertainment prezentując swoje nowe dzieło — The Outer Worlds skorzystał z okazji, jakie dawały targi Tokyo Games Show 2019 i podzielił się z nami nowym, niemal 40-minutowym wideo z rozgrywki:

Niestety materiał nagrano korzystając z japońskiej wersji gry, toteż informacje podawane na ekranie są dla większości z nas niezrozumiałe. Na szczęście obecny jest także angielski dubbing postaci, dzięki któremu bardziej wprawni w tym języku mogą spróbować swoich szans i choć słuchowo określić jak mniej więcej kształtują się fabularnie pierwsze godziny tytułu.

Jest to przedłużona, pełna wersja zaledwie 20-minutowego filmiku, jaki niektóre redakcje zdecydowały się zaprezentować wczoraj w internecie. Zaobserwować na nim możemy dzieje niskopoziomowej (1-2) postaci zwiedzającej miasto i wykonującej różnorakie misje. Oprócz tego mamy również szansę zobaczyć jak prezentuje się między innymi ekwipunek bohatera, a także werbunek opcjonalnego towarzysza, jaki wspomoże postać gracza podczas naszej przygody.

Tradycyjnie dla produkcji ze stajni Obsidian Entertainment tytuł ma stawiać przede wszystkim na nieliniowość i oferować mnogość decyzji, jakie podjęte przez graczy, będą wpływać na ostateczny rozrachunek naszych poczynań. Gra zostanie utrzymana w klasycznej RPG-owej konwencji pozwalającej na swobodny rozwój bohatera poprzez mnogość możliwych do wykupu umiejętności lub dodatkowych perków zapewniających specjalne bonusy. Unikalną cechą produkcji ma być zaimplementowany przez dewelopera system „wad”, który polega na proponowaniu nam przez grę dodatkowych atutów postaci w zależności od naszych poczynań w zamian za otrzymaniu określonej kary.

Gra zadebiutuje w polskiej wersji językowej 25 października 2019 roku zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i abonamencie Xbox Game Pass. Zamówienia można już składać na: PS4 (249 zł) , Xbox One (249 zł) oraz PC (259 zł) . Rok później do sprzedaży ma trafić również wersja na Nintendo Switch.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 36 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejny dodatek do Gwinta. Gra wkrótce trafi też na komórki

arrow-right
arrow-right

Otwarta beta Call of Duty Modern Warfare bez oddzielnych serwerów dla "myszkowców"

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: