News

Death Stranding na PS4 jednak otrzyma Photo Mode. Kojima potwierdza

Gracze z konsoli nie muszą już czuć się gorsi od tych pecetowych.

Choć zamieszanie wokół Death Stranding związane z samą premierą gry, a później ogłoszeniem portu na PC jeszcze przed trafieniem tytułu do sklepów cichnie, to nie można powiedzieć, że produkcja straciła zainteresowanie internautów. Grą Kojimy wciąż fascynują się tysiące graczy, a pecetowi fani Japończyka nerwowo wyczekują obiecanego portu gry na komputery, jaki zadebiutuje już 2 czerwca Death Stranding z datą premiery na PC. Gra wykorzysta Denuvo.

Do głośnego zgrzytu doprowadził jednak ostatnio sam jej twórca, prezentując na Twitterze nowe funkcje produkcji, jakie zamierza wprowadzić w wydaniu na komputery osobiste. Internauci szybko zaczęli wylewać na mężczyznę pomyje, gdy okazało się, że jedną z nich jest Tryb Fotograficzny, jakiego dodania od dawna domagali się do edycji na PlayStation 4. Artysta ogłosił wtedy, iż nad dodaniem takowego do konsolowej wersji gry się jeszcze zastanawia, co gracze odebrali bardziej jako bezczelność, niż odpowiedź na ich prośby Death Stranding na PS4 może otrzymać tryb fotograficzny. Kojima się zastanawia.

Wygląda na to, że ich działania przyniosły wreszcie skutek, gdyż Hideo Kojima ogłosił na Twitterze, iż wspomniany Tryb Fotograficzny trafi również na PS4 jeszcze pod koniec marca w doszlifowywanej właśnie dużej aktualizacji.

Pomimo spełnienia próśb konsolowej części społeczności niesmak po wypowiedzi mężczyzny jednak pozostał, a potraktowani początkowo po macoszemu gracze mogą mu jej tak szybko nie zapomnieć. Warto pamiętać, iż jednak nie pierwszy tego typu wybryk Kojimy. W przeszłości był on już przez Twitterowiczów krytykowany między innymi za rozbujane ego czy przypisywanie sobie niemal wszystkich zasług ekipy deweloperskiej, za co ostatecznie przeprosił.

Death Stranding to kontrowersyjna gra znanego japońskiego twórcy — Hideo Kojimy. Niecodzienny tytuł opowiada nam historię Sama Bridgesa, kuriera dostarczającego różnorakie towary po apokalipsie znanej jako Wdarcie Śmierci. Na drodze naszego bohatera stają niewidzialne monstra BT, które można wykryć jedynie za pomocą stanowiącego ikonę produkcji niemowlaka umiejscowionego w specjalnym pojemniku na torsie Sama. Zadaniem gracza będzie połączenie postapokaliptycznej Ameryki za pomocą specjalnej sieci, w czym przeszkadzać mu będą nie tylko wspomniane monstra, ale i ludzie.

Produkcja zadebiutowała 9 listopada 2019 roku na PlayStation 4.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation Network z niższymi transferami

arrow-right
arrow-right

Domniemana utrata napisu "Only On PlayStation" przez God of War to najprawdopodobniej fejk

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: