News

Plotki o GT7, KOTORze i Death Stranding

Informatorzy wyrzucili dziś na brzeg parę plotek, ale czy któraś okaże się prawdziwa?

Mamy dziś ciekawy dzień, bowiem zasypało nas plotkami i każda jest z totalnie innej paczki.

Nowy KOTOR?

Być może najciekawszą jest informacja o powstawaniu trzeciej części gry Star Wars: Knights of the Old Republic czyli po prostu KOTOR. Podobno nad grą ma pracować Aspyr Media (odświeżyli niedawno na nowsze konsole Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast i Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy), a do firmy miało dołączyć parę osób z Bioware, które pracowały nad poprzednimi częściami gry (wszyscy w podobnym terminie, co potwierdzają ich profile na LinkedIn). Co ciekawe, samo EA, będące właścicielem Bioware wciąż podobno pracuje nad kolejnymi grami z uniwersum Star Wars, ale jak wiadomo po powstaniu Lucasfilm niemal każdy chętny może się brać w bary z gwiezdną sagą ( Star Warsowe gry będzie tworzyć fikcyjne Lucasfilm Games). Wiemy chociażby, że jakąś grę robi już też Ubisoft, wygląda więc, że nie będzie to wspomniany właśnie KOTOR, chociaż taką nadzieję sporo graczy miało ( Indiana Jones dostanie nową grę. Star Warsy zresztą też).

Dodatek do Death Stranding?

Zmieniając nieco klimaty, informator który zazwyczaj sprzedaje plotki ze świata Square, znany jako Navtra, napisał enigmatycznie, że posiadacze Death Stranding nie powinni sprzedawać gry. Twierdzi on, że gra dostanie duże rozszerzenie, najpewniej płatne, które rozszerzy historię znaną z gry. Dodatek miałby przy okazji ulepszać doznania na PlayStation 5, jest więc szansa, że będzie to coś na wzór Miles Morales czy Uncharted: Utracone Dziedzictwo - krótsza gra współdzieląca część bohaterów. Byłbym jak najbardziej za, a sam Kojima jak na razie nie zdradził planów na swoją kolejną grę, chociaż jego firma obchodziła niedawno ważny jubileusz ( Urodziny Kojima Productions jednak bez zapowiedzi nowej gry).

Premiera Gran Turismo 7?

Ostatnia gra która stała się obiektem plotek, to Gran Turismo 7. Wprawne oczy już wcześniej na reklamach youtube czy nawet w telewizji zauważyły, że przy grze zniknął dopisek o premierze w pierwszej połowie 2021 roku - co w sumie nie dziwi, bo seria znana jest z opóźnień, lub obciętych wydań. Ba, samo GT Sport do dzisiaj nie dostało części zawartości znanych z poprzednich gier, zabrakło zwłaszcza tras wymyślonych na potrzeby gry, jak klasyczny High Speed Ring. Tym razem źródłem plotki jest Endor, właściciel producenta kierownic Fanatec, zatem to najbardziej realna plotka w dzisiejszym zestawieniu. Firma szacuje bowiem, że w tym roku uzyska największy przychód w historii, a to wszystko... dzięki zawodom Gran Turismo i sprzedaży akcesoriów do PlayStation 5. Wg. raportu zysk ten miałby mieć kumulację między III a IV kwartałem 2021 i zapewne na ten termin planowana jest premiera gry. Trochę późno, ale jeśli za opóźnieniem idzie zawartość na poziomie GT5 czy GT6 na pewno się nie pogniewamy. Nie pogniewamy się nawet, jeśli będzie to na start przynajmniej to, co dziś mamy już w Gran Turismo Sport, które przestało chyba całkowicie dostawać aktualizacje zawartości. Oby nie mniej, bo Polyphony czasem za bardzo nadużywa zaufania graczy.

Czekacie na którąś z gier? Przypomnę tę, która z tego zestawienia wyjdzie na pewno - GT7.

Czas czytania: 3 minut, 49 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Returnal przesunięte

arrow-right
arrow-right

Square chce uczcić 25-lecie Tomb Raidera

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: