Aktualności
Popularne
Znamy przybliżoną datę premiery The Phantom Pain?
Hideo Kojima wciąż nie informuje, kiedy możemy spodziewać się premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. W sieci pojawiła się jednak pewna poszlaka, która daję nadzieję, że zagramy już niedługo. Zaciekawieni? Zapraszam po więcej do naszej galerii.
Darmowy dodatek do Plants vs. Zombies: Garden Warfare
18 marca na Xbox Live zadebiutuje pierwsze DLC do Plants vs.
Aztez trafi na PlayStation 4 i PS Vita
Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja, że Aztez trafi na PS4 i PS Vita. Team Colorblind tworzy ciekawą bijatykę, która zahacza od elementy strategii. W praktyce wygląda to tak, że dowodzimy azteckim wojskiem, które stara się podbić jak najwięcej terenów. Gdy natkniemy się na miejsce, w którym nie warto używać armii, wysyłamy jednego wojaka, zaś rozgrywka zamienia się w krwawą bijatykę.
W inFamous: Second Son rozmiar ma znaczenie
Za klika dni sprawdzimy na własnych konsolach, jak wypada w akcji najnowsza produkcja ekipy z Sucker Punch - inFamous: Second Son. Tym czasem musimy zdać się na relacje osób, które dorwały tytuł przed premierą, publikując w sieci materiały, które trzeba wrzucić do worka o dobrze wam znanej nazwie spoilery. Jeżeli macie gdzieś przecieki, to zapraszam do naszej galerii.
Titanfall zarządził w Wielkiej Brytanii
W zeszłym tygodniu na pierwszym miejscu listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii królował South Park: Kijek Prawdy. Produkcja studia Obsidian musiała jednak ustąpić z tronu, bowiem na rynku pojawił się Titanfall, który od razu wskoczył na najwyższe miejsce na podium. Zapewne do sukcesu gry przyczynił się debiut zestawów Xbox One, które można było dostać za niecałe 400 funciaków.